It is currently 22 Jun 2024, 09:26


8. godina FKSinfo.com - nova verzija V4

Pitanja i prijedlozi u vezi rada stranice. Obavijesti o stranici i forumu.

Moderator: j4l3

  • Author
  • Message
User avatar

ultraelektrika

Ne da na Hebiba


  • Joined: 10 Dec 2006, 18:09
  • Location: Daleko od licemjera i dupelizaca
Postby ultraelektrika / 29 May 2021, 13:37

Ko je pokupio email adrese korisnika foruma?
Semire hvala ti !

VEDOpitar

FKS U SRCU


  • Joined: 29 Jul 2009, 00:52
Postby VEDOpitar / 29 May 2021, 13:47

ultraelektrika wrote:Ko je pokupio email adrese korisnika foruma?


Jel to i tebi doslo? :D

Ovo je fakat cirkus postao.

KrupiZuka

FKS U SRCU


  • Joined: 10 Aug 2020, 20:56
Postby KrupiZuka / 29 May 2021, 13:57

Taj lik je banovan sa foruma zbog toga.
Ako vam šta znači imate izvinjenje od mene

kerot

FKS U SRCU


  • Joined: 03 Sep 2007, 11:10
Postby kerot / 29 May 2021, 14:25

I meni je stigao mail. A kakav je forum u pitanju, zna li se? Onako, informativno.
Za mene je ovo jedini pravi forum FKS. Ako ne udjem bar 5-6 puta dnevno, fali mi nesto, nije mi to to.
Samo FKSINFO!!!
User avatar

Hz_Fojnica

Referent za rodne listove


  • Joined: 22 Jan 2007, 18:57
  • Location: Kiseljak
Postby Hz_Fojnica / 29 May 2021, 14:42

Gracić pravi novi info :) :P

akademija

FKS U SRCU


  • Joined: 16 Jul 2011, 20:47
Postby akademija / 29 May 2021, 14:49

fksinfo 2004, a počinju iz kantonalne
On voli Sarajvo, pravi je hordaš
Husref Musemić dobio otkaz!!!
User avatar

hitman

Nermin tips!


  • Joined: 10 Sep 2006, 12:32
Postby hitman / 31 May 2021, 13:06

Već 15+ godina ulazim svakodnevno na Info i teško da ga išta može zamijeniti, ali žalosno je "tamo neko" digne forum i osposobi sve za dva dana što se ovdje moli godinama. Nemam veze s tom novom domenom, osim što sam i ja dobio invite za registraciju, no ipak vjerujem da je to tamo sve napravljeno iz revolta.

Ne podržavam ovo sa mailovima, ali ako već niko ne želi odvojiti jedan dan da sve napravi nemam ništa protiv da "tamo neko" pokuša nešto. Na kraju je jedino bitno gdje će ljudi čitati/pisati i to je jedino relevantno :D
User avatar

Man3

FKS U SRCU


  • Joined: 29 Aug 2008, 19:27
Postby Man3 / 06 Jun 2021, 17:05

hitman wrote:Već 15+ godina ulazim svakodnevno na Info i teško da ga išta može zamijeniti, ali žalosno je "tamo neko" digne forum i osposobi sve za dva dana što se ovdje moli godinama. Nemam veze s tom novom domenom, osim što sam i ja dobio invite za registraciju, no ipak vjerujem da je to tamo sve napravljeno iz revolta.

Ne podržavam ovo sa mailovima, ali ako već niko ne želi odvojiti jedan dan da sve napravi nemam ništa protiv da "tamo neko" pokuša nešto. Na kraju je jedino bitno gdje će ljudi čitati/pisati i to je jedino relevantno :D

Ubi nas nostalgija realno kao i u svemu, svi ulazimo i dalje, a nije ni 5% kvaliteta što je bilo
Info je bio sila godinama, ni zvaničnu stranicu kluba nismo imali, ni fan shop, sve je išlo preko Infa koji su to radili, video klipovi, slike, majice, forum bio sa puno kvalitetnijom diskusijom.
Odavno niti ima slika, niti izvještaja, niti artikala, niti kvalitetne administracije i diskusije (Lerdi, Smaja, Malta, zigson, zjc, ostatak Info tima...), pola tema te baci na sredinu, inaš par nickova koji se javljaju samo kad zijanimo ili samo kad dobijemo da provociraju, ali sve po pravilima foruma.

I poštujem sve, posao, porodica, samo Sema od tog tima je bio uključen, ali ne kontam što se nikome nije vjerovalo da nastavi gurati priču i dalje...
User avatar

tarpi do bagro

FKS U SRCU


  • Joined: 21 Jun 2011, 16:32
  • Location: Grbavica
Postby tarpi do bagro / 06 Jun 2021, 17:11

Man3 wrote:
hitman wrote:Već 15+ godina ulazim svakodnevno na Info i teško da ga išta može zamijeniti, ali žalosno je "tamo neko" digne forum i osposobi sve za dva dana što se ovdje moli godinama. Nemam veze s tom novom domenom, osim što sam i ja dobio invite za registraciju, no ipak vjerujem da je to tamo sve napravljeno iz revolta.

Ne podržavam ovo sa mailovima, ali ako već niko ne želi odvojiti jedan dan da sve napravi nemam ništa protiv da "tamo neko" pokuša nešto. Na kraju je jedino bitno gdje će ljudi čitati/pisati i to je jedino relevantno :D

Ubi nas nostalgija realno kao i u svemu, svi ulazimo i dalje, a nije ni 5% kvaliteta što je bilo
Info je bio sila godinama, ni zvaničnu stranicu kluba nismo imali, ni fan shop, sve je išlo preko Infa koji su to radili, video klipovi, slike, majice, forum bio sa puno kvalitetnijom diskusijom.
Odavno niti ima slika, niti izvještaja, niti artikala, niti kvalitetne administracije i diskusije (Lerdi, Smaja, Malta, zigson, zjc, ostatak Info tima...), pola tema te baci na sredinu, inaš par nickova koji se javljaju samo kad zijanimo ili samo kad dobijemo da provociraju, ali sve po pravilima foruma.

I poštujem sve, posao, porodica, samo Sema od tog tima je bio uključen, ali ne kontam što se nikome nije vjerovalo da nastavi gurati priču i dalje...

Jasno mi je da ljudi imaju obaveza, nisu vise duzni da slikaju, snimaju itd. Al’ jedan update se moze odraditi pa makar.
Mrzim hitmana, mikiSa, BenkuMersudina, Anonimnog i Tastaturu!
User avatar

Mas_Hero

FKS U SRCU


  • Joined: 01 Jul 2008, 14:06
  • Location: Stari Grad
Postby Mas_Hero / 06 Jun 2021, 18:07

Kad se sjetim prije cekas video hordanja i izvjestaj ko ozeblo sunce, jos mi u glavi ona uvodna spica sa izvjestaja tekmi i hordanja..
R.I.P Vedran Puljic

VEDOpitar

FKS U SRCU


  • Joined: 29 Jul 2009, 00:52
Postby VEDOpitar / 07 Jun 2021, 11:46

Mas_Hero wrote:Kad se sjetim prije cekas video hordanja i izvjestaj ko ozeblo sunce, jos mi u glavi ona uvodna spica sa izvjestaja tekmi i hordanja..


Koja tacno? Ja pamtim dvije :D
User avatar

Mas_Hero

FKS U SRCU


  • Joined: 01 Jul 2008, 14:06
  • Location: Stari Grad
Postby Mas_Hero / 07 Jun 2021, 12:28

VEDOpitar wrote:
Mas_Hero wrote:Kad se sjetim prije cekas video hordanja i izvjestaj ko ozeblo sunce, jos mi u glavi ona uvodna spica sa izvjestaja tekmi i hordanja..


Koja tacno? Ja pamtim dvije :D

E jbga hahahaha ne znam kako da ti opisem, ja mislim da je to ona prva
R.I.P Vedran Puljic
User avatar

hitman

Nermin tips!


  • Joined: 10 Sep 2006, 12:32
Postby hitman / 08 Jun 2021, 17:58

što je ba j4l3 trajno banovan? :D

VEDOpitar

FKS U SRCU


  • Joined: 29 Jul 2009, 00:52
Postby VEDOpitar / 20 Jul 2021, 11:01

Ne interesuje me ko je u pitanju, ali bas mi shega da banujes ljude koji sabrini jebu od do, a zazmiris na oba oka kad se psuje bilo kome drugom u klubu. :D

Scouser

FKS U SRCU


  • Joined: 02 Apr 2011, 17:52
Postby Scouser / 20 Jul 2021, 11:38

hitman wrote:što je ba j4l3 trajno banovan? :D

Jer nije kakav čovjek, cavuljica mala.

(kao i ti)
PreviousNext

Return to FKSinfo.com

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest